adidas ACE17+ PURECONTROL Red Limit

Adidas v hlavní roli s Paulem Pogbou dnes představil novou kolekci kopaček s názvem Red Limit. Nový balíček přináší zbrusu novou kopačku s názvem ACE 17+ PURECONTROL, která vůbec poprvé disponuje technologií BOOST.
Součástí představení balíčku Red Limit je nové video, které nabádá fotbalisty, aby si našli vlastní cestu namísto toho, aby kopírovali své hrdiny. Mladý hlas ve videu přímo říká: “Nemám zájem o napodobování stylu ostatních, chci pouze jejich kopačky.”

Kopačky adidas ACE 17+ PURECONTROL májí svršek z technologie PRIMEKNIT, který zajistí nulové opotřebení v čase a je chráněn ultratenkým materiálem NSG (Non Stop Grip) pro vyšší úroveň přilnavosti. Beztkaničkový systém PURECUT je navržen pro maximální kontrolu, zatímco jedinečná konstrukce ponožky tvořená z interního uzamčení systému, nabízí prvotřídní komfort.

Za nejpřevratnější novinkou kopačky ACE 17+ PURECONTROL lze považovat zavedení technologie BOOST známou z běžeckých bot. BOOST se skládá z tisíců unikátních pěnových kuliček položených přes celou podrážku kopačky. BOOST vrací zpátky mnohem více energie než tradiční podešev a navíc přináší bezkonkurenční úroveň pohodlí.

“Chci být všude. Díky ACE 17+ PURECONTROL mohu útočit, skórovat, přihrávat, překonávat obranu a přebírat kontrolu. Díky technologii bez tkaniček můžu převzít kontrolu nad míčem.” Paul Pogba

 

Vyrobeno pro přesnost a dokonalou kontrolu míče.

ACE 17+ PURECONTROL