NOVÁ KOLEKCE SUPERLATIVE PACK

Značka adidas přichází s novou kolekcí SUPERLATIVE. Zažij skutečně precizní cit pro míč. Díky jedinečným vlastnostem a preciznímu designu bude králem hřiště. Přijď si do Sportfotbal pro svůj model.

KOPAČKY PREDATOR FREAK.1
ZPEVŇUJÍCÍ FOTBALOVÉ KOPAČKY NAVRŽENÉ PRO MAXIMÁLNÍ KONTROLU NAD MÍČEM.

Jen ti nejlepší hráči mohou měnit průběh hry. Každý zápas je šance být lepší. Mít vše pod kontrolou. Kopačky Predator Freak ti umožní ukázat, co v tobě je. Tyto fotbalové kopačky adidas mají svršek s rozšířenou kontaktní zónou Demonskin pro lepší kontrolu nad míčem. Svršek adidas Primeknit má dvoudílný límec, díky kterému se kopačky snadno přezouvají. Umožní ti dosáhnout precizní práce s míčem na měkkém povrchu.


KOPAČKY NEMEZIZ+
ZPEVŇUJÍCÍ KOPAČKY BEZ ŠNĚROVÁNÍ PRO RYCHLÉ HRÁČE.

Kopačky pro rychlé hráče, kteří vždy dokážou překvapit soupeře. Vlevo, vpravo, klička. V těchto juniorských fotbalových kopačkách adidas Nemeziz+ dosáhneš maximální rychlosti. Svršek se inspiroval sportovním tejpováním. Dokonale obepne nohu a zpevní ji. Pružná dělená podešev se přizpůsobí všem manévrům. Konfigurace kolíků je navržená pro maximální rychlost na pevném povrchu.


KOPAČKY X GHOSTED.1
ULTRALEHKÉ KOPAČKY NAVRŽENÉ PRO MAXIMÁLNÍ RYCHLOST.

Čím zavaříš protihráčům ze všeho nejvíc? Nepřekonatelnou rychlostí! Vyzkoušej kopačky X Ghosted a objev novou úroveň rychlosti. Tyto fotbalové kopačky adidas se přizpůsobí noze jako druhá kůže. Svršek Speedmesh je mimořádně lehký a umožňuje precizní práci s míčem. Mírně pružná špička zaručí, že ti kopačky perfektně padnou a umožní ti dosáhnout zrychlení na měkkém povrchu.