adidas Mercury Pack

Adidas představil nový balíček kopaček s názvem „Mercury Pack“. V chromově zbarvených modelech ACE, X a Messi budou nastupovat hráči na závěrečných turnajích EURO 2016 a Copa América. Inovativní technologie a dokonalý design , takové jsou nové chromové kopačky.

 

Chromované kopačky v sobě ztělesňují soustředění a touhu skončit na prvním místě, porazit všechny protihráče a vyhrát trofeje. Nové kopačky adidas X16+ PURECHAOS, Messi 16+ PUREAGILITY a ACE 16+ PURECONTROL jsou určené pro hráče, kteří se nespokojí s ničím jiným než s vítězstvím.

Kopačky X 16+ PURECHAOS bez tkaniček využívají povrchovou úpravu NON STOP GRIP. Nová technologie PURECUT SOCK SYSTEM odstranila nutnost použití tkaniček, což zlepšuje aerodynamiku a kopačky lépe sedí na noze.

Vylepšená podešev SPRINTFRAME poskytuje výbornou stabilitu a trakci i při rychlé změně směru. To z nich dělá ideální kopačky pro hráče jako je Gareth Bale.

Vzhled nového modelu adidas ACE16+ PURECONTROL jsme mohli vidět už v barevném provedení Shock Blue. Svršek z technologie Primeknit poskytuje perfektní dotek s míčem a lehká podešev SPRINTFRAME dostatek zase stability.

„Každou noc sním o tom, že jsem nejlepší a vyhrávám trofeje. Chromová je barva vítězů a nosit kopačky v této barvě, mě ještě víc inspiruje vyhrávat a právě toho chci s národním týmem na EURO dosáhnout.“ – Paul Pogba

 

MESSI 16+ PUREAGILITY, kopačka vytvořená pro nejlepšího fotbalistu světa disponuje technologií AGILITYKNIT a PURECUT SOCK SYSTEM. Kopačky bez tkaniček jsou zaměřené na rychlost a hbitost. Lionel Messi v nich povede Argentinu za úspěchem na Copa America.

Už brzy budou kopačky v mnoha variantách dostupné na našem e-shopu. Jakou kopačku si vyberete Vy?