omb adidas 19

adidas OMB Final 19

adidas představil oficiální míč pro zápasy vyřazovací fáze Ligy mistrů UEFA 2018/2019
Společnost adidas představila oficiální míč, se kterým se budou hrát zápasy vyřazovací fáze Ligy mistrů 2018/2019, včetně finále v Madridu. Od minulých míčů se liší obráceným zbarvením. Najdete na něm bílé hvězdicové panely a inovativní červenou grafiku, na které je zobrazená trofej pro vítěze s nápisem Madrid 19.

Nový oficiální míč adidas Madrid Finale19 je navržený tak, aby zdůraznil kultovní hvězdy Ligy mistrů UEFA. Bílé hvězdy kontrastují s červeným grafickým potiskem, který pokrývá zbytek míče a připomíná tak barvy finálového stadionu v Madridu. Za odvážný a moderní design balon vděčí grafice s glitch-efektem.

Míč je také vybaven nejnovější technologií adidas, která zaručuje těm nejlepším hráčům na světě  ty nejlepší podmínky pro to, aby v zápasech Ligy mistrů podali své nejlepší výkony. Povrchová úprava, která je naprosto konzistentní při všech zápasech Ligy mistrů UEFA, nabízí bezpečnou přilnavost a umožňuje maximální kontrolu, zatímco tepelně lepené panely poskytují bezešvý povrch pro lepší první dotyk.
Nový míč Ligy mistrů UEFA je dostupný na sportfotbal.cz.
Pro více informací sledujte instagram @sportfotbal.