adidas Speed of Light Pack

Adidas představil novou kolekci kopaček s názvem Speed of Light. V barevné kolekci určené pro sezónu 2016/2017 najdeme modely X16, ACE 16 a MESSI 16.

Speed of Light Pack je inspirován barvami vytvořenými lomem světla v průběhu světelných experimentů rychlosti. Boty jsou k dispozici v červené, žluté a modré barvě. Přichází Adidas X16, ACE 16 a MESSI 16.

Kopačka adidas X16 je určena pro nejrychlejší hráče světa a nyní byla přeměněna na světle červenou, která reprezentuje maximální rychlost. Adidas X16 je nejlehčí a nejvíce aerodynamická bota, kterou budou nosit Gareth Bale, Luis Suarez a mnoho dalších.

ACE 16 jeden z nejvíce inovativních modelů kopaček, který s technologií NON STOP GRIP (NSG) poskytuje bezkonkurenční povrch pro přesnou kontrolu míče. Kopačka, kterou obouvá také Paul Pogba a Ivan Rakitič, je nově k dispozici ve světle žluté barvě.

MESSI 16 byla přebarvena na modrou. Kopačka inspirována nejlepším hráčem na světě. Model MESSI 16 je vybaven inovativní technologií SprintFrame, který zajistiťuje stabilitu a trakci při nejmenší možné hmotnosti.