DYNAMICKÉ DUO GLORY HUNTER

Nový oficiální zápasový míč pro Ligu mistrů byl představen v září a nyní byla barevná paleta použita napříč Predator Mutator a COPA 20+, čímž vzniklo dynamické duo známé jako balíček „Glory Hunter“. Oba budou představeny na hřišti od poloviny října, právě včas pro první kolo utkání Ligy mistrů 20/21.

Predator Mutator je k dispozici ve variantě bez šněrování a také v tradičním šněrování s nízkým střihem. Lehká základna spojená s modrými údery, které se objevují v patní jednotce a ve třech pruzích, s podpisovými hroty na červeném odstínu. Úpletový svršek bez šněrování bezchybně obepne nohu. S gumovými výstupky pro precizní práci s míčem a flexibilní dělenou podešví budeš králem hřiště.

U modelu COPA 20+ je to stejná bílá základna spojená s červenými skvrnami přes patu, přičemž tři pruhy opět přicházejí modře. Tyto bezešvé kopačky ti poskytnou lepší cit pro míč. Bezešvý svršek z klokaní kůže a strečového úpletu obepne nohu a poskytne ti pohodlí. Vroubkovaná špička bez tkaniček ti poskytne dostatek prostoru pro přesné přihrávky.