Nová generace sportu

Nemůžeš na hřiště, ale chceš si zakopat? Chceš ukázat parádičky a pobavit se? Máme pro tebe skvělou alternativu. Teqball. V nabídce máme hned tři varianty. Pojďme si je prohlédnout. Teqball není jen hra, je to životní styl!

STŮL NA TEQBALL TEQ SMART
Teq Smart je fantastická nová skládací verze stolku Teqball, skvěle navrženého a inovativního sportovního vybavení, který vytvořil nový fotbalový sport s názvem Teqball. Na tomto skvělém stole můžete hrát také čtyři další sporty (Teqtennis, Teqpong, Qatch a Teqvolley).

Teqballové stoly jsou vyrobeny tak, aby splňovaly náročné standardy kvality a trvanlivosti, přičemž Teqball Smart má další výhodu v tom, že se snadno přemisťuje na jakékoli místo, jak vnitřní tak venkovní. To je možné díky přidání uzamykatelných kol a sklopné konstrukce. Možnost složení stran stolu pomáhá ušetřit místo. Tabule “Smart” může být na jedné straně sklopena čímž vytvoří odraznou zeď, takže můžeš hrát a cvičit sám.


STŮL NA TEQBALL TEQ ONE
Stůl Teq ONE slouží pro sport zvaný Teqball, který rychle získává na popularitě po celém světě. Toto nové a revoluční sportovní vybavení prošlo dvouletým testováním a výzkumem, aby byla nakonec vyvinuta jeho konečná inovativní a sofistikovaná podoba. Síť je pevná a míč se tak dobře odrazí, takže pojem nepřerušovaná hra již není jen sen. Struktura stolu Teqball, která je v souladu s pravidly, neumožňuje štěstí nebo náhodě zasahovat do hry, hráči se mohou spoléhat pouze na své schopnosti a dovednosti.


STŮL NA TEQBALL TEQ LITE
Základní varianta hracího stolu na Teqball. Díky své lehčí struktuře je ideální pro všechny začínající hráče. Dky své lepší dostupnosti pro běžné uživatele si bere za cíl rozšířit teq sporty mezi všechny milovníky míčových sportů.

Polyesterová deska vyztužená skelnými vlákny je vodotěsná a navíc odolává UV paprskům, což znamená, že stůl Teq LITE je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jeho multifunkčnost je podporována „skládatelností“ a čtyřmi velkými koly (průměr 250 mm). Je vybaven velmi rychlým otevíracím / zavíracím systémem a bezpečnostním zámkem na spodní straně stolní desky.

LITE udržuje klíčové vlastnosti stolu SMART v tom, že jej lze snadno složit pro skladování, zabírá minimální prostor a přepravovat ho lze díky kolečkům.

Dlouho očekávaný stůl odhalil slavný brazilský fotbalista Ronaldinho na 2019 mistrovství světa v Teqballu.