NOVÉ BRANKÁŘSKÉ RUKAVICE ZNAČKY REUSCH

Brankářské rukavice Reusch mají exkluzivní povrch, který zaručuje dokonalou přilnavost k míči, proto patří rukavice Reusch k nejkvalitnějším rukavicím na trhu. Reusch se dělí na zápasové a tréninkové. Další rozlišení je podle použití na suché, mokré nebo tvrdé povrchy. Vyberte si z naší široké nabídky brankářských rukavic Reusch na Sportfotbal.cz

Brankářské rukavice Reusch Attrakt Grip Evolution
KDOKOLIV. KDEKOLIV. BUĎ TÍM VYVOLENÝM.
Brankářské rukavice Reusch Attrakt Grip Evolution jsou vyrobeny z latexu se zbrusu novým složením. Jejich většinově přírodní latex se postará o spolehlivou přilnavost a dobrou odolnost proti oděru. Nově navržený ergonomický tvar se zabalenou dlaní kopíruje tvar ruky a pohodlně padne. Pásek DuraGuard na spodní části dlaně zajistí větší odolnost pro nejvíce namáhanou část rukavic.


Brankářské rukavice Reusch Attrakt Freegel Gold
KDOKOLIV. KDEKOLIV. BUĎ TÍM VYVOLENÝM.

Brankářské rukavice Reusch Freegel Gold jsou vybaveny novým latexem Reusch Grip Gold, který obsahuje vysoké procento přírodního latexu a zajistí ti nekompromisní přilnavost mezi třemí tyčemi. Pásek DuraGuard na spodní části dlaně zvýší odolnost rukavic a spolu s Freegel silikonem na druhé straně ruky se postarají o to, že rukavice ti poskytnou optimální pohodlí, stejně jako stabilitu a flexibilitu.


Brankářské rukavice Reusch Attrakt Freegel Fusion Goaliator
KDOKOLIV. KDEKOLIV. BUĎ TÍM VYVOLENÝM.

Rukavice vytvořené na míru jednomu z nejlepších brankářů na světě. Wojciech Szczęsny je hlavní tváří rukavic Reusch Goaliator z kolekce Attrakt pro rok 2021. Hlavní devízou rukavic je nový Grip latex s technologií Fusion, která nabízí maximální přilnavost, ať už si na tebe příroda připraví cokoliv. Na hřbetu rukavic se nachází vrstva silikonu Freegel, která zajistí neomezenou flexibilitu, aniž by omezila stabilitu nebo kontrolu nad míčem. Zbrusu nová je také manžeta na zápěstí, kromě moderního vzhledu oceníte hlavně maximální pohodlí a pevnou stabilizaci zápěstí. Díky elastickému pásku na zápěstí pak rukavice rychle a jednoduše upevníte.


Brankářské rukavice Reusch Attrakt Fusion Guardian
KDOKOLIV. KDEKOLIV. BUĎ TÍM VYVOLENÝM.

Rukavice světového šampióna Hugo Llorise. Brankářské rukavice Reusch Attrakt Fusion Guardian byly vyvinuty přesně dle potřeb jedničky francouzského národního týmu. Jsou vybaveny novou latexovou pěnou Reusch Grip s technologií Fusion, která nabízí maximální přilnavost ve všech podmínkách. Střih Evolution Negative Cut poskytuje těsné a přesné padnutí, díky kterému získáte bezkonkurenční flexibilitu a kontrolu nad míčem. Latex na hřbetu ruky zajistí potřebnou stabilitu a zlepší tvé boxování.