hardwired pack adidas

Nový Hardwired pack od adidas!


 

ADIDAS HARDWIRED PACK

 

Adidas představuje nový designový balíček svých nejnovějších kopaček. Jde konkrétně o klasické i beztkaničkové modely Copa 19, Predator 19, Nemeziz 19 a X 19. Zkrátka to nejlepší se třemi pruhy, co můžete nosit, ale ve zbrusu novém a parádně vymazleném kabátku.

 

 

Copa 19

S kopačkami Copa 19+ budete zářit ještě více než doposud. Zářivost je totiž přesně tím slovem, které nový model z balíčku Hardwired pack nejlépe vystihuje. Krásná svítivě žlutá doslova zaplavuje celou kopačku. Tedy kromě klasických postranních pruhů odkazujících na logo výrobce, nápisu Copa nad patou, který dá každému soupeři ihned najevo, že nemá tu čest jen tak s něčím obyčejným, a špuntů. Ty jsou ve spodní části průhledné a do primární žluté v detailu přecházejí minimalistickými černými ploškami.

X 19

Xka z balíčku Hardwired Pack přicházejí se zajímavým designem v barvách světle modré a bílé. Špičku, nárt a obě boční strany pokrývají tenké proužky právě těchto dvou střídajících se barev, zatímco oblast pod kotníkem a nad patou je pouze v barvě modré. Velmi zajímavě však působí především doslova třpytivá, avšak stále decentně matná podrážka a špunty v tmavší modré barvě. Druhou variantou je verze totožná, nýbrž s opačnými barvami, tedy v bílé okolo kotníku a na podrážce, špunty v přední části kopačky jsou pak na špičkách růžové.

Predator 19

Predatorky z balíčku Hardwired pack se prezentují kombinací světle modré a černé barvy. Černá barva kompletně pohlcuje jejich elastickou část, která obepíná kotník a v nártové oblasti se svým cípem natahuje až ke svrchní straně špičky. A barva noci se rozlévá i do horní části paty. Zbytek kopačky je pak modrý s výjimkou minimalistických černých proužků u trojrozměrných předělů na bocích přední poloviny. Zajímavá je i podrážka, kde se střídají obě dvě zmiňované barvy, ovšem v lesklém provedení. Spodní části špuntů září světle žlutou.

Nemeziz 19

I kopačky Nemeziz nalézají v balíčku Hardwired pack nový a stylový design. Klasický vzhled tejpů zůstává, přichází však nové detaily. Tejpy v růžové barvě jsou opatřeny tenkými černými proužky, které se směrem ke špičce navzájem přibližují. Tudíž když přimhouříte oči nebo stojíte dostatečně daleko, kopačka zdánlivě odzadu tmavne. Podrážka se špunty je taktéž stylově růžová a její odlesk poznáte i přes půl hřiště.