SportFotbal a ČAFH zahájily spolupráci

SF a ČAFH

Je nám velkou ctí oznámit, že naše firma uzavřela dohodu o spolupráci s Českou asociací fotbalových hráčů (ČAFH). V rámci dlouhodobé smlouvy se Sportfotbal stal hlavním dodavatelem sportovního vybavení pro ČAFH.

dres čafh sportfotbal

Poslání ČAFH

ČAFH je spolek, který sdružuje fotbalisty působící v České republice na profesionální i amatérské úrovni a zabývá se ochranou jejich zájmů. Jako odborovou organizaci jej uznává Fotbalová asociace České republiky a zároveň je také členem mezinárodní asociace fotbalových hráčů FIFPro.

Aktivity ČAFH

Asociace poskytuje právní poradenství hráčům v případě sporů či uzavírání smluv včetně právního zastupování a poradenství v oblasti dopingu, diskriminace hráčů nebo násilí ze strany fanoušků. ČAFH každoročně organizuje tréninkové kempy pro hráče bez profesionální smlouvy a pravidelně se účastní mezinárodních turnajů FIFPro.

Letní kemp ČAFH

Letošní tréninkový kemp hráčů bez angažmá už odstartoval, přes 20 fotbalistů trénuje v Kunicích u Prahy pod vedením trenéra Libora Paly. „Kemp bych určitě doporučil všem hráčům, kteří nemají angažmá a chtějí si připravit na sezonu, jako by byli v ligovém klubu,“ řiká sportovní manažer ČAFH Dominik Rodinger.

Vrcholem celého tréninkového kempu je turnaj FIFPro, který se ustkuteční také v areálu v Kunicích. Dvoudenního turnaje se 8. – 9.7. účastní výběry Španělska, Portugalska a Polska.

5 na 5 vyhra

Soupiska kempu:
Brankáři
Krbeček Lukáš (FK Příbram)
Lipš Přemysl (FK Teplice)
Jícha Filip (Ždár nad Sázavou)

Obránci
Vacek David (FK Vysočina Jihlava)
Kuncl Martin (FC Slovácko)
Rajnoch Jan (Sigma Olomouc)
Stacey Sebastian (Soccer USA)
Jarošík Jiří
Gastón Mendy (FK Mladá Boleslav)
Růžička Jan (MFK Karviná)
Záložnici
Štohanzl Jan (SK Slavia Praha)
Lička Mario (Termalica)
Droppa Lukáš (Targu)
Homola Jan (FK Chmel Blšany)
Kabele Jiři (Slavoj Vyšehrad)
Šíma Ondřej (Sparta Praha)
Mičola Tomáš (Baník Ostrava)
Útočníci
Šovčík Marek (FK Dukla Bánská Bystrica)
Krbeček Tomáš (FK Příbram)
Jakubov Alexander (SV Bautzen)
Zeman Michal (FK Chmel Blšany)

Pokud se chcete dozvědět o ČAFH a probíhajícím tréninkovém kempu více, navštivte oficiální internetové stránky asociace nebo asociace sledujte na Facebooku a Instragramu.