Revoluční kopačky adidas Copa 19+

Představujeme úplně nové silo adidas COPA 19+. Kopačky jsou navrženy pro zabezpečení perfektního doteku s míčem. Kopačky měl na sobě jako první Paulo Dybala v zápase Ligy Mistrů. Představení kopaček Copa je součástí balíku Initiator, který bude obsahovat již tradiční sila X, Nemeziz a Predator.

COPA 19+ spojuje moderní design a inovativní technologie. Silo COPA má skvělou reputaci mezi fotbalovými kopačkami. Kopačky kombinují klasický design s koncentrací na dotek. Zaujme hráče, kteří ocení perfektní dotek a unikátní design.
Nová COPA 19+ se chlubí vlastnostmi jako perfektní dotek, pohyb a optimální přizpůsobení. Límec Sockfit je navržen, pro zajištění přirozeného pocitu nohy v kopačce.
COPA 19+ je vyrobena z klokaní kůže. Jako první kožená kopačka je beztkaničková. Klokaní kůže je výjimečně hladká a zabezpečuje optimální přizpůsobení a dotek. Žebrovaná kopačka minimalizuje prokluzování míče.

Design kopaček je navržen tak aby maximalizoval pohyb. Funkce Comfortframe stabilizuje pohyb a zajišťuje trakci. Kolíky jsou vytvořeny tak aby zabezpečovali stabilitu kopaček.
První edice kopaček Copa 19+ přichází jako součást Initiator Pack-u. Útočník Juventusu a Argentiny, Paulo Dybala o kopačkách řekl: Vždy jsem byl fanoušek kopaček COPA. Hlavně z důvodu klasického designu a neuvěřitelného doteku s míčem. Perfektně sedí mé hře a mému stylu. Kopačky mají několik skvělých nových vlastností a progresivní design. Těším se na to, kam až se může posunout moje hra s novými kopačkami.
Kopačky najdeš od 20.11.2018 na kamenné prodejně SportFotbal a na e-shop-u sportfotbal.cz.