Nike Always Forward

Moderní hra je o útočení. Je jedno jestli hraješ jako John Stones, nebo jako mistr středu pole Kevin De Bruyne, nebo blesku rychlý Neymar a Kylian Mbappe. Message je jediná: Jeď kupředu. Nahrávej dopředu. Běž dopředu. Neustále se pohybuj dopředu.

Nike představil kolekci “Always Forward” s novým barevným provedením, které se týká všech čtyrech sil: Mercurial, Phantom, Hypervenom a Tiempo.

Nike rozdělil kopačky do dvou kategorií: rychlost a přesnost. Rychlost je Mercurial, do toho samozřejmě řadíme Superfly a Vapor. Tyto kopačky jsou provedeny v elektrické žluté barvě. Obě kopačky Mercurial dostali jemnou úpravu jména – tyto modely dostali příponu Fury, která by měla představovat naléhavost rychlých útoků.

Zbytek kolekce – Phantom VSN  a Tiempo je určen pro hráče, kteří na hřišti dominují. Toto trio je vytvořeno kombinací tří barev – modrá, stříbrná a černá. Phantom VSN, podobně jako Mercurial má příponu a nazývá se Phantom VSN Surge.

Je náročné vybrat z těchto povedených kopaček. Jedno je ale jistý: Jdi dopředu. Nahrávej dopředu. Běž dopředu. Neustále se pohybuj vpřed.
Za pár dní se můžeš těšit na videa o kolekci Nike Always Forward na našem kanálu youtube.com/sportfotbal.