team mode adidas

adidas Team Mode

Nová kolekce adidas Team Mode obsahuje sila NEMEZIZ, COPA a X.
Kopačky Predator přichází v tradičních barvách: černá, červená a bílá. Kopny Predator budou nosit největší hvězdy na počátku sezony. Predator 18+ mají beztkaničkový systém Purecut, který ti přinese maximální kontrolu nad míčem. Textura Controlskin s přilnavým povrchem ti umožní precizní práci s míčem za jakýchkoliv podmínek, tvarovaná patka zaručí, že kopačky skvěle padnou a umožní ti instinktivně reagovat na herní situace.

Konstrukce střední části obuvi ze speciálního úpletu se pyšní speciálními zpevňujícími zónami, které se starají o potřebnou stabilizaci střední a boční části chodidla, a to i bez opatku a jazyku.

Boost je nejaktivnější odpružení, jaké kdy adidas vyrobil: čím více energie vydáš, tím více jí dostaneš zpět. Na hřišti v nich uvidíš hrát například Paula Pogbu nebo Mesuta Özila.
Kopačky X jsou navrženy tak, aby ti zajistily stabilitu a podporu při vysokých rychlostech. Na hřišti je uvidíš na nohách Gabriela Jesuse nebo Luise Suareze. Konstrukce Claw Collar je vytvořena ze stretch materiálu, který udrží nohu bezpečně na místě.
Svršek boty Skeletal weave je kompilován z ultra tenkého tkaného materiálu, se kterým budeš mít citlivý dotek s míčem a pocit lehké nohy.

Podrážka Speedframe je lehká a minimalistická. Pata ti zabezpečí stabilitu v průběhu akcelerace. Team Mode X18+ je dostupná také ve verzi do klece.
Navržena pro ty nejhbitější hráče jsou kopačky Nemeziz 18+. Nové kopačky Nemeziz v sobě mají implementovány technologie Agilitybandage se zatočeným tejpem, který ti poskytne velkolepé uzavření nohy. Zpracování v oblasti paty a kotníku ti umožní explozivně měnit směry, zatímco systém Agilityknit 2.0 ti dodá jemný dotek s míčem a lehkost nohou při běhu.
Nová barevná kombinace učarovala také světovým hráčům. Na hřišti v nich uvidíte běhat Alvara Moratu, Jesse Lingarda nebo Roberta Firmina.

Energy Mode Nemeziz 18+ je také dostupná ve verzi do klece a na ulici.
Kompletní kolekce adidas Energy Mode bude dostupná od 2.8. ve tvé fotbalové speciálce SportfFotbal.cz