energy mode adidas

Staň se nepřekonatelným v kolekci Energy Mode.

Další kopačky, které si dnes představíme jsou X18+ a Copa 18. Kolekce adidas Energy Mode je v prodeji od 31.5.2018.

Kopačka X18+ je vytvořena pro nejnebezpečnější hráče. Tyto kopačky ti umožní se na hřišti odpoutat a získat rychlost pro zdolání soupeře. Kopačka si bere inspiraci z předchozího sila a přináší další inovativní prvky.

Kopačka je navržena tak, aby ti zajistila stabilitu a podporu při vysokých rychlostech. Beztkaničkový svršek je podstatný při akceleraci a vysokých rychlostech. Také zajišťuje minimální prostor mezi míčem a nohou. Nový materiál je pružný a zajišťuje to, aby noha v kopačce perfektně seděla a byla stabilní.
Vylepšená podrážka SPEEDFRAME má lehkou a minimalistickou konstrukci, která zajišťuje výbornou trakci v průběhů zrychlení. Integrovaný systém 3D MOULDED HEEL zajišťuje stabilitu při rychlé hře.

Inovativní materiály zajišťují kompletní kontrolu míče při vysokých rychlostech. Svršek kopačky je tvořen jemnými vroubky, které jsou designovány tak, aby byla noha co nejblíže kopačce a zároveň zabránila prokluzování míče.

Energy Mode X18+ je také dostupná ve verzi do klece a na volný čas. Tato klasická kopačka s bohatou historií ti výjimečně poslouží při tvých zápasech.
Kopačky COPA18 přistály na naší prodejně v kombinaci červené a žluté barvy. Jsou vytvořeny z nových materiálů, kombinujících svršek z klokaní kůže a inovativní konstrukci. Systém X-Ray Vamp Cage dodá hráči lepší kontrolu míče při redukovaném prokluzu. Tento jazyk zabezpečuje stabilitu a podporu.

Vnitřní konstrukce má boční pěnu. Tato kopačka ti zabezpečí neuvěřitelný komfort při tvém fotbalovém dobrodružství.
Energy Mode Copa18 je dostupná také ve verzi do klece a je vyrobena také z klokaní kůže.