Kolekce adidas Energy mode bude válet na Mistrovstvích světa.

adidas Football představil novou kolekci Energy Mode. Tato kolekce ti zajisté přiroste k srdci. V tomto článku zjistíš podrobnější informace o kopačkách NEMEZIZ 18+ 360 AGILITY a Predator 18+.
Kopačky adidas NEMEZIZ 18+ 360 AGILITY jsou součástí kolekce Energy Mode. Přicházejí v nové zářivě oranžové barevné variantě. Kopačky budou nosit nejlepší hráči na letošním Mistrovství světa.

Navrženy tak, aby ještě vylepšili hru nejagilnějších hráčů. Tyto kopačky obsahují AGILITYBANDAGE s technologií TORSIONTAPES, zajišťující uzavření nohy. Límec dual-lock ti zajistí možnost explozivních změn směru, zatímco systém AGILITYKNIT 2.0 přesně obemkne nohu a zajistí jemný dotek s míčem a pocit lehkosti.
Hráči, kteří budou nosit tyto skvosty v létě jsou Roberto Firmino, Jesse Lingard a Julian  Draxler. Přidáš se k nim?

Energy Mode NEMEZIZ 18+ 360 AGILITY jsou dostupné také ve verzi na ulici a do klece. Také mají výraznou oranžovou barvu jako varianta na Stadion, obě také obsahují tu samou inovativní technologii.

Dalším unikátním kouskem ja silo Predator 18+. Kopačky přichází ve výrazně žluté barvě v kombinaci s černou barvou a budou nošeny například Paulem Pogbou a Mesutem Özilem.

Kopačky Predator 18+ mají beztkaničkový systém PURECUT, který zabezpečuje maximální kontrolu míče. Funkce FORGED KNIT je integrována do prostředku boty a zajišťuje stabilitu při pohybech, zatímco systém BOOST™ je aktivní odpružení a s každým krokem zajišťuje návratnost vydané energie.

Systém SOCKFIT COLLAR podporuje nohu při pohybech a zajišťuje dokonalé přizpůsobení noze a vrstva CONTROLSKIN ti zajistí optimální grip. Anatomický svršek obepíná a zamyká nohu přesně tak, aby noha perfektně v kopačce seděla.

Energy Mode Predator 18+ je také dostupná jako bota do klece a její konstrukce se také pyšní funkcemi SOCKFIT COLLAR, PURECUT, CONTROLSKIN a podrážkou BOOST a kolíky zajišťujícími trakci.
Kompletní kolekce Energy Mode je v prodeji od 31.5.18 na našem e-shopu.
Na článek o kopačkách X a Copa se můžeš těšit ve čtvrtek 31.5.
Sleduj náš Youtube, Facebook a Instagram a žádná novinka ti neunikne.